CLOUDER PRO AR OPENSTACK

OpenStack ir atvērtā programmatūras pakotne efektīvai virtuālās vides pārvaldīšanai, kurā tiek izmantots plašs komerciālo un atvērtā koda virtualizācijas rīku klāsts. OpenStack balstīti risinājumi ļauj jums ātri un efektīvi izveidot virtuālos serverus vai citus virtuālos rīkus un tos izmantot, realizējot virtualizācijas vides administrēšanu un pārvaldību, vienlaikus automatizējot un optimizējot procesus tā realizācijai.

Tās augsto potenciālu apliecina fakts, ka tā attīstībā ir piedalījušies gan lieli uzņēmumi, gan tūkstošiem spēcīgu izstrādātāju un lietotāju kopienu.
Pateicoties tā izsmalcinātībai, universālumam un nepārtrauktai attīstībai, daudzi eksperti uzskata OpenStack par IT infrastruktūras nākotni.

Maksā pēc izlietotā

Saņem mēneša beigās rēķinu par izlietotajiem resursiem,kas tiek uzskaitīt reizi dienā, nevis visu piedāvāto limitu.

API

Izmanto OpenStack API, lai īstenotu automatizācijas procesus ar savu Serveru pārvaldības platformu.

WEB platforma

Kontrolējiet savu IT infrastruktūru izmantojot WEB platformu.

Atrums

Veiciet jebkādas izmaiņas savos IT projektos uzreiz tiklīdz nepieciešams - neatkarīgi no laika, vietas un citiem ierobežojumiem.

Izdevīgi

Līdz pat 40% ietaupījums, uzticot virtuālā servera vadību savam IT speciālistam.

Brīvība

Veidojiet paši savu IT infrastruktūru iegādāto resursu ietvaros un administrējiet to bez jebkādiem ierobežojumiem.

KAS IR CLOUDER PRO

Clouder Pro ir serveru virtualizācijas pakalpojums, kas ļauj izveidot neierobežotu virtuālo serveru skaitu, piemērot izveidotajai serveru infrastruktūrai dažādus tīklošanas un aizsardzības risinājumus, kā arī uzglabāt datus.

Izmantojot Clouder Pro mākoņpakalpojumus, Jūs varat brīvi pārvaldīt digitālos resursus atbilstoši sava uzņēmuma vajadzībām.

Kā norāda pakalpojuma nosaukums – viss notiek bez Hostnet administratoru iesaistes, izņemot gadījumus, kad nepieciešama speciālistu palīdzība un konsultācijas resursu administrēšanā, pārvaldībā un apkalpošanā.

Hostnet Cloud panelis

Virtuālo serveru resursu CENAS

Parametrs

Mērvienība

Resursu limits

Mēneša maksa

Procesors (CPU)

1 CPU

16 CPU

8.00 EUR

Operatīvā atmiņa (RAM)

1 GB

64 GB

7.00 EUR

HDD (SAS)

1 GB

1 TB

0.15 EUR

HDD (SATA)

1 GB

1 TB

0.08 EUR

Papildu VLAN

1

3

10.00 EUR

Papildu IP adrese

1

10

3.00 EUR

Tehniskie dati

Parametri

Koplietošanas internet pieslēgums vienam virtuālajam serverim

Mērvienība

1 Gb/s

Iekšējais LAN

1 Gb/s

Cita informācija

Virtualizācija

KVM, Citrix XenServer

Operētājsistēmas un aplikācijas

Ubuntu, CentOS, Debian, Windows Serwer u.c.

SPECIFIKĀCIJA

Programmatūra

Varat brīvi izvēlēties Linux vai Microsoft Windows programmatūru, ko likt uz viruālajiem serveriem. Hostnet ir oficiālais Microsoft partneris.

Tehniskais nodrošinājums

Hostnet izmanto tikai jaudīgos un pasaulē atzītos Dell serverus. Tie nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti un pieejamību,kas ir tuvu 100%. Dati tiek glabāti augstas izmantojamības NetApp disku masīvos. Tehnika ir izvietota vienā no lielākajiem un drošākajiem datu centriem Baltijā – DEAC. Cloud virtuālo serveru izveidei un uzturēšanai izmantojam biznesa klases līmeņa virtualizēšanas platformas gan KVM , gan Citrix XenServer.

Clouder Pro serveru pārvaldība

Tiklīdz nepieciešams, jūs brīvi varat palielināt vai samazināt servera resursu apjomu, šādi nepārmaksājot par neizmantoto servera vietu.

Izmantojiet ISO un veidņu pārvaldību jaunu virtuālo serveru ērtākai izveidei. Jūs varēsiet brīvi ielādēt savas veidnes/ISO vai klonēt veidni no jau eksistējoša virtuālā servera.

Tīkli

Izmantojot Clouder Pro pakalpojumu, jums ir pieejama:

  • Virtuālā tīklošana – portu translācija, slodzes balansēšana u. c.;
  • Izolēta tīklu pārvaldība – iespēja veidot vairākus lokālus un izolētus tīklus savai mākoņu serveru infrastruktūrai un definēt diferencētas piekļuves tiesības;
  • privātas un publiskas IP adreses – iespēja iekšējiem tīkliem veidot un izmantot savas adresācijas shēmas, bet ārējiem – publiskās IP adreses no Hostnet piedāvātā IP adrešu apgabala;
  • ugunsmūra pārvaldība – iespēja ar ērtu vadības rīku konfigurēt jūsu izvēlētu nevēlamu procesu bloķēšanu;
  • serveru slodzes balansēšana – iespēja optimizēt resursu izmantošanu un palielināt to ātrdarbību.

Datu uzglabāšana

Atkarībā no servera izmantošanas specifikas varat izvēlēties SATA, SAS vai SSD datu nesējus.

  • SATA – disku griešanās ātrums ir 7 200 rpm. SATA ir piemērots risinājums rezerves kopiju glabāšanai, dažādu arhīvu uzturēšanai un failu uzglabāšanai. SATA diskos lieliski darbosies mājas lapas un sistēmas ar nelielu apmeklētāju skaitu.
  • SAS – disku griešanās ātrums ir 15 000 rpm. SAS diski ir piemēroti tādu datu glabāšanai, kas tiek regulāri atjaunināti un izmantoti, kā arī dažādiem tiešsaistes projektiem ar lielu apmeklētāju skaitu.
  • SSD – Lokālā disku masīvā RAID saslēgtie īpaši ātrie un drošie SSD diski nodrošina līdz pat 50 000 IOPS veiktspēju. Šādi tiek maksimāli uzlabota jūsu aplikāciju, mājas lapu un sistēmu ātrdarbība.
  • Rezerves kopijas (backup) – momentkopiju (snapshot) funkcionalitāte piedāvā iespēju veidot datu rezerves kopijas jebkurā laikā un apmērā. Lai nodrošinātu papildu drošību jūsu datiem, tās tiek izvietotas atsevišķā disku masīvā.

Datu centra infrastruktūra

Hostnet datu centra infrastruktūra tiek uzturēta ar diviem neatkarīgiem datu pārraides pieslēgumiem, kā arī diviem neatkarīgiem elektroenerģijas pieslēgumiem un dzesēšanas sistēmām.

Jautājumu gadījumā sazinies ar mums

Piekrītu noteikumiem:
Visi iesniegtie dati tiks glabāti speciālā programmatūrā, kas tiek izvietota datu centrā drošos serveros, sniedzot drošību, konfidencialitāti un datu glabāšanu Eiropas reģionā.

Personas dati tiks glabāti trīs gadus no datu saņemšanas brīža.

Datu subjektam ir tiesības tikt aizmirstam, iesniedzot pieprasījumu par personas datu dzēšanu pa pastu ( adrese: SIA Hostnet Atpūtas iela 1-23, Rīga, LV-1002 ) vai elektroniski (info@hostnet.lv)

Pieejas personas datiem ir SIA Hostnet darbiniekiem, kas pilnvaroti lietot minētos personas datus.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES Clouder Pro?

Neatkarība

Clouder Pro izvēlas uzņēmumi, kas vēlas paši pārvaldīt savu IT infrastruktūru izvēlētā limita ietvaros - neatkarīgi no laika, vietas vai kādiem citiem ierobežojumiem.

Bez investīcijām

Izvēloties Clouder Pro, jums nav jāiegādājas serveri, programmatūra vai atsevišķi jāmaksā par drošu datu centru. Par fiksētu mēneša maksu, iegūsiet jūsu jaudas prasībām atbilstošus jaunākās paaudzes digitālos resursus.

Drošība

Mēs izmantojam drošākos biznesa klases Dell serverus ar augstas izmantojamības (high availability) NetApp disku masīviem, kas glabājas Baltijas valstu drošākajā datu centrā DEAC. Šādi varam nodrošināt maksimālu Jūsu datu loģisko un fizisko drošību.

Izdevīga IT uzturēšana

Ietaupiet līdz pat 40% no IT izdevumiem, uzticot savam IT speciālistam servera administrēšanu un infrastruktūras vadību.

Atbalsts

Jebkuras neskaidrībās un nestandarta situācijās varat rēķināties ar mūsu profesionāļu palīdzību un konsultācijām.

99.99% Datu pieejamība

Augsta datu pieejamība ir mūsu prioritāte, tādēļ serveru nepārtrauktu darbību nodrošina tikai jaunākās mākoņu tehnoloģijas un droša datu centra pieslēgumi.

Ko par mums saka klienti

IZMANTOTĀS TEHNOLOĢIJAS

clientlogo12-grayclientlogo18-grayclientlogo13-grayclientlogo14-grayclientlogo19-grayclientlogo11-grayclientlogo16-grayclientlogo20-gray