LV
 • lv
 • ru
 • en
 • et
 • lt
cloudflare

IMUNIFY360

Sākot no 25.00 EUR mēnesī

Mājaslapas aizsardzība pret hakeru un robotizētu vīrusu uzbrukumiem!

Efektīva aizsardzība pret
hakeru uzbrukumiem

icon_section1

AIZSARDZĪBA PRET ZINĀMIEM UZBRUKUMIEM

Imunify360 pastāvīgi vāc un analizē milzīgu informācijas daudzumu par jauniem uzbrukumiem globālā mērogā. Sarežģītā zināmo un nezināmo drošības draudu atklāšana, ieskaitot izplatītus "brute force" uzbrukumus, nodrošina jaudīgu, pilnīgu jūsu servera aizsardzību.

icon_section2

PROAKTĪVA AIZSARDZĪBA PRET JAUNIEM UZBRUKUMIEM

Imunify360 nepārtraukti analizē skriptus un reāllaikā atpazīst bīstamu uzvedību tajos. Pirmkārt, tā neļauj jaunai un vecai ļaunatūrai darboties jūsu serveros.

icon_section3

AIZSARDZĪBAS DATI TIEK GALBĀTI JŪS HOSTINGA KONTĀ

Imunify360 automātiski aizsargā jūsu kontu un to ir viegli iestatīt un lietot. 24/7 Jūs varēsiet pārbaudīt servera drošības vispārējo stāvokli, izmantojot integrēto konsoli, kas atrodas vadības panelī cPanel.

PILNĪGA ŠEŠU LĪMEŅU DROŠĪBA

check-circle

UZLABOTS UGUNSMŪRIS

Imunify360 piedāvā uzlabotu ugunsmūra aizsardzību, kas izmanto specializētu imunitāti un mākslīgo intelektu, lai atklātu jaunus draudus un aizsargātu visus serverus, kas darbina programmatūru. Ugunsmūris spēj aizsargāties pret “brute force” uzbrukumiem, DoS uzbrukumiem un portu skenēšanu.

check-circle

IDS / IPS

Imunify360 ir lieliska ielaušanās novēršanas sistēma “Intrusion Prevention System” (IPS) ar visaptverošu “noliegšanas” politikas noteikumu kolekciju, lai ātri bloķētu visus zināmos uzbrukumus, īpaši tos, kuri izmanto labi zināmu ekspluatācijas rīku. Ielaušanās atklāšanas sistēma “Intrusion Detection System” (IDS) nodrošina izcilu servera drošības redzamību, pārraugot servera žurnālus.

check-circle

ĻAUNPRĀTĪGAS PROGRAMMATŪRAS NOTEIKŠANA

Vairāk nekā 68% hostinga pakalpojumu lietotāju apgalvo, ka ļaunprātīgas programmatūras infekcija ir viņu mājaslapas galvenā problēma. Imunify360 automātiski skenē ļaunprātīgas failu sistēmas​ programmatūras un iekļauj inficētos failu karantīnā.

check-circle

PROAKTĪVA AIZSARDZĪBA

Imunify360 reāllaikā identificē uzbrukumus serveriem, pēc tam automātiski bloķē potenciāli ļaunprātīgu darbību izpildi. Proaktīvā aizsardzība izmanto unikālu drošības risku identificēšanas metodi – tā analizē, ko dara skripti, nevis to, kas patiesībā atrodas kodā

check-circle

REPUTĀCIJAS VADĪBA

Imunify analizē vai jūsu vietne un IP adrese nav nokļuvusi melnajos sarakstos, un paziņo, ja tas ir noticis. Jūsu mājaslapas reputācija ir ļoti svarīga. Piemēram, ja jūsu mājaslapa tiek pievienota Google melnajam sarakstam, jo Jūs izplatāt ļaunprātīgu programmatūru, jūs tiksit izslēgts no Google meklēšanas rezultātiem, kas biznesam var būt postoši.

check-circle

ATJAUNINĀJUMU UZRAUDZĪŠANA

Imunify izmanto komponentu, kas uztur jūsu mājaslapas drošību, automātiski atjaunojot sistēmu, bez darbības pārtraukumiem. Ik pēc četrām stundām tiek pārbaudīts, vai nav jaunu ielāpu, un automātiski tos piemēro sisēmai, neietekmējot veiktspēju. Imunify veic atjauninājumus, lai palīdzētu jums izvairīties no traucējošiem incidentiem.

Drošības iespējas

Failu skenēšana

Pārliecinieties par to, ka Jūsu mājaslapas faili nav inficēti un vajadzības gadījumā esiet informēti par modificēto failu atrašanās vietu.

Aizsardzības vēsture

Jūsu hostinga kontā būs pieejama visu skriptu un failu detektēšanas vēsture.

Labo failu ignorēšana

Iespēja norādīt failus, kurus nav vēlams detektēt, kā nevēlamus.

PROAKTĪVA PHP AIZSARDZĪBA

Iespēja konfigurācijā atzīmēt skriptus kurus dzēst pēc to detektēšanas vai informāciju par modificētajiem skriptiem, saglabāt log failos.

Uzdod jautājumu, lai noskaidrotu
vairāk par Imunify360


  Piekrītu noteikumiem:

  Visi iesniegtie dati tiks glabāti speciālā programmatūrā, kas tiek

  izvietota datu centrā drošos serveros, sniedzot drošību, 

  konfidencialitāti un datu glabāšanu Eiropas reģionā. 

   

  Personas dati tiks glabāti trīs gadus no datu saņemšanas brīža. 

   

  Datu subjektam ir tiesības tikt aizmirstam, iesniedzot pieprasījumu 

  par personas datu dzēšanu pa pastu ( adrese: SIA Hostnet Atpūtas 

  iela 1-23, Rīga, LV-1002 ) vai elektroniski (info@hostnet.lv)

  Pieejas personas datiem ir SIA Hostnet darbiniekiem, kas pilnvaroti 

  lietot minētos personas datus.