LV
  • lv
  • ru
  • en
  • et
  • lt
page_img

NEXTCLOUD HOSTINGS

NEXTCLOUD 
Start

€ 33.40

/mēnesī (bez PVN)

maksājot par 36 mēnešiem

pirktākais

NEXTCLOUD 
Standart

€ 44.60

/mēnesī (bez PVN)

maksājot par 36 mēnešiem

NEXTCLOUD 
Advanced

€ 73.30

/mēnesī (bez PVN)

maksājot par 36 mēnešiem

icon_section1

DROŠĪBA

Jaudīgs serveris un pilnīga šifrēšana. Faili tiek glabāti Hostnet infrastruktūrā, bez jebkādas trešās personas piekļuves.

icon_section2

VIEGLA PIEKĻUVE JEBKUR

Moderna un viegli lietojama tīmekļa vietne, desktop klients un mobilā aplikācija. Nepārtraukta darbība un tūlītēja piekļuve visiem datiem no jebkuras ierīces jebkur!

icon_section3

INTEGRĀCIJA

Pieejas dati no FTP, Windows Network Drive, SharePoint, NFS, Objektu glabāšanas. Vienkārša ieviešana, konfigurēšana un integrācija samazina izmaksas un samazina risku, vienlaikus izmantojot esošos IT ieguldījumus.

KĀPĒC NEXTCLOUD ?

Lietotājiem nepieciešama nepārtraukta darbība

Lai kāds būtu jūsu uzņēmums, tam nepieciešams nepārtraukti darboties, tādēļ daži no jūsu uzņēmuma datiem jau ir izveietoti vienā vai vairākos publiskos mākoņos.

Cilvēkiem ir jāpaveic savs darbs un jaunās paaudzes darbinieki zin, kādus rīkusi viņi vēlas. Tādēļ viņi dalās ar dokumentiem, kā e-pasta pielikumiem Gmail lietotnēs, lieto Trello vai koplieto ar Dropbox. Nav vairs jautājumu “Izmantot mākoni vai neizmantot?”, bet gan, “kādu mākoni izmantot?” un “kā atkal iegūt kontroli par to?”

Publiskie mākoņi nav drošs risinājums

Lielākajā daļā patērētāju līmeņa risinājumu, piemēram, Dropbox vai Office 365 netika veidoti balstoties uz privātuma regulām. Kā rezultātā privātpersonu faili tiek jaukti kopā ar uzņēmumu failiem datu centros visā pasaulē.

Tā vietā, lai mēģinātu apiet savus ierobežojumus, Nextcloud kā prioritāti nosaka datu drošību. Tas ļauj pilnībā kontrolēt IT pēc atrašanās vietas un pieejas politikas.

NEPĀRTRAUKTA DARBĪBA

Nextcloud pamatvirziens ir tā spēja paaugstināt komandas produktivitāti, izmantojot vienkāršu lietotāja interfeisu mobilajās, tīmekļa un darbvirsmas versijās un jaudīgu integrētu sadarbību ar saziņas iespējām.

Mobilo ierīču Nextcloud lietotne piedāvā ieslēgt ziņojumus par komentārim vai dalīšanos (“Share”), var nepārtraukti veikt audio vai video zvanus, kā arī piedāvā citus produktivitātes rīkus, kā, piemēram, e-pastu klientu, atgādinājumu rīku, uzdevumus rīku un citas iespējas.

DROŠA FAILU APMAIŅA

Nextcloud Files ļauj slimnīcām, bankām, notāriem un valsts iestādēm droši sūtīt un saņemt failus no klientiem, pacientiem vai sadarbības partneriem.

Viegli lietojamā Web un mobilā lietotne ļauj lietotājiem savā starpā dalīties ar failiem, kas ir izvietoti uz servera, ļauj izveidot un sūtīt tīmekļa vietnes, kas ir aizsargātas ar paroli, ļauj citiem augšupielādēt failus uz privātā mākoņa, kā arī ļauj saņmet paziņojumus tetefonā un desktop aplikācijā, kad cita cloud servera lietotājs dalās ar failiem.

MONITORINGS

Atbilstošs monitorings:Nextcloud ļauj administratoriem pārraudzīt Nextcloud sistēmas veselību un veiktspēju ar gafisku lietotāja interfeisu un API monitoringa aplikāciju. Tiek ģenerēts pilns lietotāju aktivitātes log failu audits.

Failu izmaiņu izsekošana:Nextcloud Files ļauj lietotājiem izsekot faila izmaiņām, komentāru vai tagu izmaiņām, nodrošinot to apskatīt pārlūkprogrammās vai saņemot paziņojumus e-pastā.
monitorings

ATBILSTOŠS VISĀM PRASĪBĀM

v aprupe

Veselības aprūpe

Nextcloud piedāvā augstāko drošības līmeni aizsargātai veselības aprūpes informācijai.
izglitiba

Izglītība

Nextcloud piedāvā unikālas priekšrocības izpētes un akadēmiskām institūcijām.
mēdiji

Mēdiji un reklāma

Nextcloud piedāvā vienkāršu un efektīvu iespēju dalīties ar lieliem failiem.
Beautiful old hands

Juristiem un Notāriem

Nextcloud nodrošina, ka Jūsu klientu dokumenti paliks 100% konfidenciāli.

OUTLOOK INTEGRĀCIJA

Automātiski augšupielādējiet failus, lai aizstātu lielus pielikumus vai integrējiet kalendāru un kontaktpersonas no Microsoft Outlook.

Nextcloud Secure Sharing Outlook Add-in ļauj Nextcloud lietotājiem ērti un droši sūtīt failus, mapes vai augšupielādēt saites citiem no Microsoft Outlook.

Add-in var aizstāt epastu pielikumus, automātiski augšupielādēt failus uz Nextcloud un ievietot drošu saiti e-pastā. Tas arī ļauj lietotājiem viegli nosūtīt citiem drošu failu augšupielādes saiti..

Mozilla Thunderbird

Nextcloud arī nodrošina Thunderbird Filelink Addon! Šis Thunderbird paplašinājums ļauj nosūtīt lielus pielikumus ar Thunderbird, tos automātiski augšupielādējot uz Nextcloud servera un pēc tam ievietojot saiti savā rakstītajā e-pastā.

nextcloud

CITAS PRIEKŠROCĪBAS

icon1-1

Autentifikācija caur LDAP / Active Directory, Kerberos un Shibboleth / SAML 2.0 un citiem.

icon2

Nextcloud piedāvā ērti lietojamu lietotāja saskarni, kas ietver meklēšanas funkcionalitāti, izlasi, tagus un vēl citas iespējas ātri piekļūt failiem, kas lietotājiem ir vajadzīgi. Pilna teksta meklēšana ir pieejama, izmantojot Apache Solr.

icon3

Uzlabota kvotu pārvaldība ar konfigurējamu ārējās atmiņas uzskaiti.

icon5

Spēcīga un integrēta logošanās sistēma, divu faktoru autentificēšana un atbilstošas NIST paroļu politikas vadības funkcija.

icon9

Antivīrusu skenēšanas funkcionalitātes integrācija ar pretvīrusu lietojumprogrammu.

icon7

Iepriekš ielādēti faili un mapes jauniem lietotājiem. Izveidojiet jauno lietotāju zonu, kurā ir izvietoti visi faili, kas parādās, kad pirmo reizi lietotājs pieslēdzas Nextcloud.

icon4

Iebūvēta un viegli lietojama un tēma, lai mainītu krāsu, pirmās lapas fonu kā arī Logo no Administratora konta.

icon8

Ātra piekļuve galvenajām funkcijām, kas paredzētas lietotņu izstrādei, izmantojot spēcīgo Nextcloud APP API un webhooks pēc publikācijas / abonēšanas modeļa.

icon6

Text failu rediģēšana un PDF priekšskatījumi, attēli, teksta faili, MS office faili un daudzi citi.

icon10

Dinamiska kontrole, izmantojot mobilo ierīci, darbvirsmu vai Web interfeisu, priekš datu piekļuves un koplietošanas iespējām. Izvēlieties lietotāju no saraksta vai grupas , kas tiek glabāti lokāli vai uz cita autorizēta servera.

icon11

REST API koplietošana un nodrošināšana. Atvieglo trešo personu attālināto lietotņu integrēšanu.

icon12

Nextcloud ir atvērtā koda kam nav nekādu ierobežojumu, un jūs variet pārbaudīt, integrēt, paplašināt un modificēt Nextcloud kā vēlaties.

Ko par mums saka klienti

IZMANTOTIE RISINĀJUMI