LV
  • lv
  • ru
  • en
  • lt
  • et
page_img

Par mums

Esam viens no pieredzes bagātākajiem hostinga uzņēmumiem Latvijā un sniedzam kvalitatīvus mākoņpakalpojumus gan lielām kompānijām, gan maziem uzņēmumiem nu jau vairāk kā 10 gadus.

1000+

Apmierinātu klientu

100000GB+

Nodrošinātas diska vietas

5000+

Domēnu un mājas lapu

KĀPĒC IZVĒLĒTIES HOSTNET?

icon5

PIEDĀVĀJAM INDIVIDUĀLUS RISINĀJUMUS

Jaunākās paaudzes tehniskais nodrošinājums, zināšanas un pieredze ļauj mums katram klientam piedāvāt tieši viņa vajadzībām atbilstošāko pakalpojumu, sākot no publiskā hostinga līdz individuālu serveru nomai un administrēšanai - lielāku datu apjoma glabāšanai.

icon5

SEKOJAM TEHNOLOĢIJU PROGRESAM

Ik dienu pilnveidojam savus pakalpojumus, izmantojot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus. Sadarbībā ar klientiem atrodam arvien ērtākus, efektīvākus un ekonomiski izdevīgākus risinājumus ikdienas darbību veikšanai un biznesa mērķu sasniegšanai.

icon5

NODROŠINĀM PROFESIONĀLU TEHNISKO ATBALSTU

Glabājot informāciju mūsu datu centrā, droši varat rēķināties ar kvalitatīvu tehnisko atbalstu jebkurā laikā. Mūsu servisa centrs sniegs gan attālinātas konsultācijas, gan tehniski atrisinās jebkuru situāciju.

icon5

MĒRĶTIECĪGI ATTĪSTAMIES JAU KOPŠ 2006. GADA

Līdz ar mūsu klientu biznesa attīstību augam arī mēs. Vairāk nekā 10 gadu laikā esam guvuši pieredzi dažādas noslogotības un nozīmes mājaslapu, e-komercijas sistēmu un portālu izvietošanā mūsu serveros, kā arī serveru tirdzniecībā, uzstādīšanā un administrēšanā.

icon5

ATTAISNOJAM JŪSU UZTICĪBU UN KATRU IEGULDĪTO CENTU

Mēs ticam kvalitātei, drošībai, attīstībai un pieredzei. Visus šos principus ievērojam arī savā biznesā, lai jūs varētu rēķināties ar rūpīgāko hostingu Latvijā. Mūsu klienti to novērtē - savus uzņēmuma datus mums uztic gan lielas starptautiskas kompānijas, gan nelieli vietējie uzņēmumi.

icon5

MŪSU TEHNISKAIS NODROŠINĀJUMS IR DROŠĀKAIS BALTIJĀ

Savu klientu datus glabājam kvalitatīvajos DELL serveros, kā arī Baltijā drošākajā un modernākajā pazemes un virzemes datu centrā DEAC.

Ko par mums saka klienti

review 1

Ar sadarbību esam ļoti apmierināti un varam ieteikt Hostnet arī citiem uzņēmumiem, kas augstu vērtē profesionālu servisu un datu drošību.

Anda Bīriņa
Aģentūras Lilita redaktore

review2

Mūsu uzņēmuma interneta veikalos iepērkas cilvēki no dažādām pasaules valstīm. To nepārtraukta darbība un drošība ir mūsu prioritāte. Uzskatām, ka Hostnet nodrošina teicamus virtuālā servera pakalpojumus arī globālā mērogā.

Madara Cosmetics

review 3

Mums – kā pilna servisa mediju aģentūrai – bieži nākas mainīt serveru noslodzi. Viss atkarīgs no projektu apjoma un apmēra. Virtuālais serveris ir kā radīts mūsu vajadzībām. Mēs to saucam value for money.

Artūrs
Inspired Digital valdes loceklis

review 4

Svarīgākais nosacījums hostinga kompānijas izvēlē bija mūsu grāmatvedības programmas datu drošība, kā arī uzņēmuma ilggadēja pieredze nozarē. Jūtamies droši, jo Hostnet nodrošina nevainojamu servisu jau vairāk nekā 10 gadus, savukārt mūsu dati glabājas Baltijā drošākajā datu centrā.

Andris Meijers
Rīgas meži IT nodaļas vadītājs

review 5

Hostnet jau vairākus gadus uztur un administrē mūsu uzņēmuma portāla virtuālo serveri (VPS) visās Baltijas valstīs. Šis ir mūsu vajadzībām piemērotākais un ekonomiski izdevīgākais risinājums. Ar sadarbību esam ļoti apmierināti.

Ance Briede-Vitkovska
Rimi Baltic sabiedrisko attiecību speciāliste

review 6

Mūs pārliecināja Hostnet piedāvāto pakalpojumu drošība – tas bija svarīgākais kritērijs mūsu uzņēmuma virtuālā servera izvēlē. Varam ieteikt sadarbību ar Hostnet visiem, kam datu drošība ir pirmajā vietā.

Sergejs Volvenkins
VIVA CRM valdes loceklis

IZMANTOTIE RISINĀJUMI