Esam viens no pieredzes bagātākajiem hostinga uzņēmumiem Latvijā un sniedzam kvalitatīvus mākoņpakalpojumus gan lielām kompānijām, gan maziem uzņēmumiem nu jau vairāk kā 10 gadus.

1000+ Apmierinātu klientu

100000GB+ Nodrošinātas diska vietas

5000+ Domēnu un mājas lapu

Kāpēc izvēlēties Hostnet?

Attaisnojam jūsu uzticību un katru ieguldīto centu

Mēs ticam kvalitātei, drošībai, attīstībai un pieredzei. Visus šos principus ievērojam arī savā biznesā, lai jūs varētu rēķināties ar rūpīgāko hostingu Latvijā. Mūsu klienti to novērtē - savus uzņēmuma datus mums uztic gan lielas starptautiskas kompānijas, gan nelieli vietējie uzņēmumi.

Piedāvājam individuālus risinājumus

Jaunākās paaudzes tehniskais nodrošinājums, zināšanas un pieredze ļauj mums katram klientam piedāvāt tieši viņa vajadzībām atbilstošāko pakalpojumu, sākot no publiskā hostinga līdz individuālu serveru nomai un administrēšanai - lielāku datu apjoma glabāšanai.

Mērķtiecīgi attīstamies jau kopš 2006. gada

Līdz ar mūsu klientu biznesa attīstību augam arī mēs. Vairāk nekā 10 gadu laikā esam guvuši pieredzi dažādas noslogotības un nozīmes mājaslapu, e-komercijas sistēmu un portālu izvietošanā mūsu serveros, kā arī serveru tirdzniecībā, uzstādīšanā un administrēšanā.

Mūsu tehniskais nodrošinājums ir drošākais Baltijā

Savu klientu datus glabājam kvalitatīvajos DELL serveros, kā arī Baltijā drošākajā un modernākajā pazemes un virzemes datu centrā DEAC.

Nodrošinām profesionālu tehnisko atbalstu

Glabājot informāciju mūsu datu centrā, droši varat rēķināties ar kvalitatīvu tehnisko atbalstu jebkurā laikā. Mūsu servisa centrs sniegs gan attālinātas konsultācijas, gan tehniski atrisinās jebkuru situāciju.

Sekojam Tehnoloģiju progresam

Ik dienu pilnveidojam savus pakalpojumus, izmantojot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus. Sadarbībā ar klientiem atrodam arvien ērtākus, efektīvākus un ekonomiski izdevīgākus risinājumus ikdienas darbību veikšanai un biznesa mērķu sasniegšanai.

Ko mēs darām

site-img33

 

Kas ir mūsu kllienti

Rūpīgs klientu serviss ir viens no mūsu uzņēmuma balstiem, ko novērtē arī mūsu klienti. Visdažādākās situācijas esam risinājuši nekavējoties – jebkurā nedēļas dienā un laikā. Mūsu profesionalitātes, servisa un datu drošības standartu dēļ mums uzticas pazīstami vietējie un starptautiskie uzņēmumi, kā Rimi Baltic, PTA, AAS Balta, BM Auto, Cube, Baltijas kolektīvās iepirkšanās līderis CityLife, Nordea, Jelgavas Tipogrāfija, Madara Cosmetics, SIA Elats, kā arī interneta komercijas projekti, grāmatvedības kompānijas, radošās un reklāmas aģentūras, desmitiem Latvijas mājas lapu izstrādātāju kompānijas un daudzi citi. Turklāt, tieši jūsu ērtībām savā mājas lapā esam izveidojuši tiešsaistes čatu, kutā ātri varat uzzināt visu nepieciešamo.

servers

 

Kā mēs strādājam

Hostinga izvēle ir viens svarīgs lēmums, jo tas ietekmē jūsu apmeklētāju vietnes un līdz ar to arī visa biznesa darbspēju un pieejamību. Tirgū darbojas daudz šī pakalpojuma sniedzēju, piedāvājot neskaitāmus hostinga veidus, tādēļ orientēties tarifu plānu daudzveidībā nav vienkārši pat nozares profesionāļiem. Hostnet ir viens no lielākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ar vairāk nekā 10 gadu profesionāla servisa pieredzi. Esam izstrādājuši pārskatāmus, viegli saprotamus un jebkurām prasībām piemērotus tarifu plānus. Pie mums varat izvēlēties virtuālo hostingu ar Linux un Windows operētājsistēmām, VPS- Mākoņpakalpojumus, īrēt vai izvietot serverus. Mēs piedāvājam drošu hostingu ar pilnu tehnoloģisko nodrošinājumu un servisu.

Ko par mums saka klienti

IZMANTOTĀS TEHNOLOĢIJAS

clientlogo12-grayclientlogo18-grayclientlogo13-grayclientlogo14-grayclientlogo19-grayclientlogo11-grayclientlogo16-grayclientlogo20-gray