Attālināta serveru administrēšana Atstājiet jūsu serveru pārvaldību mūsu administratoru rokās.

Google Cloud Platform
google cloud platform administration

Piesakieties sava konta administrēšanai


Pieteikties
Rackspace Cloud company
rackspace administration

Piesakieties sava konta administrēšanai


Pieteikties
Amazon Web Services
amazon administration

Piesakieties sava konta administrēšnai


Pieteikties

Kādēļ ir izdevīgi izvēlēties Cloudermin

Neatkarīgi no tā, kas glabājas jūsu uzņēmuma serverī – mājaslapa, e-pasta sistēma, datubāzes, programmas vai kas cits, jūs varat paaugstināt savu datu drošību, kā arī samazināt serveru administrēšanas izdevumus, izmantot profesionālus serveru administrēšanas pakalpojumus.

site-img33

 

Uzticiet savus serverus profesionāļiem

Paaugstiniet savu datu drošību un pieejamību, uzticot tos Hostnet serveru administrēšanas speciālistiem. Mēs veiksim visus nepieciešamos administrēšanas darbus, jaunu programmu instalēšanu, atjaunosim programmatūru, nodrošināsim jūsu servera aizsardzību, kā arī konsultēsim un palīdzēsim tehniski atrisināt jebkutu situāciju.

servers

 

Ietaupiet gudri

Izvēloties Hostnet serveru administrēšanas pakalpojumus, jūs saņemsiet augstākās kvalitātes servisu, datu drošību un tehnisko atbalstu. Turklāt, tas jums izmaksās mazāk, nekā algot pastāvīgu darbinieku. Lai administrētu jūsu serveri, mums nav nepieciešams apmeklēt serveru datu centru, jo šāda administrēšanas sistēma ļauj mums piedāvāt ātru un profesionālu servisu ar zemām izmaksām.

Cloudermin pakalpojumos ietilps

Datu migrācija

Mēs pārbaudīsim jūsu serveru šī brīža konfigurācijas, kā arī izvērtēsim jūsu vajadzības, lai ātri un efektīvi pārvietotu jūsu datus, netraucējot darbu.

Serveru arhitektūras izveide

Balstoties uz mūsu plašo pieredzi serveru arhitektūras izveidē, būtiski uzlabosim jūsu datu apriti un drošību, paaugstināsim ikdienā veicamo darbu efektivitāti, kā arī palīdzēsim izvēlēties piemērotāko programmnodrošinājumu.

Droša pieeja

Izsrādāsim pareizo risinājumu administratoru un drošības rīku izmantošanā. Paaugstiniet savu datu drošību ar slēgtām, root pieejām, centralizētu kontu pārvaldību, detalizētām atļaujām un pieejām darbiniekiem.

NOVĒROŠANA UN UZRAUDZĪBA 24/7

Visiem serveriem nodrošinām nepārtrauktu diennakts loģisko uzraudzību, datu plūsmas un slodzes novērošanu.

Ko par mums saka klienti

IZMANTOTĀS TEHNOLOĢIJAS

clientlogo12-grayclientlogo18-grayclientlogo13-grayclientlogo14-grayclientlogo19-grayclientlogo11-grayclientlogo16-grayclientlogo20-gray